Ndërlidhjet

UASHINGTON


Ministri i Mbrojtjes i Gjeorgjisë, David Tevzadze takoi sekretarin amerikan të Mbrojtjes, Donald Rumsfeld në Pentagon për të diskutuar luftën kundër terrorizmit dhe përpjekjet e Shteteve të Bashkuara për të ndihmuar ushtrinë Gjeorgjiane.
XS
SM
MD
LG