Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara votoi mbrëmë me 74 vota pro dhe 54 abstenime një rezolutë që dënon ofensivën e Izraelit në Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG