Ndërlidhjet

ZAGREB


Mbi 60 kryetarë dhe nënkryetarë të parlamenteve evropiane filluan bisedimet dy-ditëshe në Zagreb për të diskutuar strategjitë kombëtare në luftën kundër terrorizmit.
Konferenca mbahet nën patronatin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës.
XS
SM
MD
LG