Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ministria e Brendëshme e Pakistanit thotë se janë arrestuar afro 300 radikalë të dyshuar islamikë në jehun e sulmit me bëmba të së mërkurës në Karaçi, që la të vrarë 11 francezë, tre pakistanezë dhe vetë bombarduesin.
XS
SM
MD
LG