Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shqipëria është përkushtuar përpjekjeve të NATO-s për vendosjen e paqës dhe stabilitetit nbë Ballkan, në kuadrin e programit të përgatitjeve për afrimin me Aleancën , ka thënë kryeministri Pandeli Majko, i cili takoi në Bruksel sekretarin e përgjithshëm të NATO-s, George Robertson.
XS
SM
MD
LG