Ndërlidhjet

UASHINGTON


Ish agjenti i FBI-së, Robert Hanssen u dënua me burgim të pëjetëshëm për spiunim në dobi të Moskës për 22 vjetë rresht, i paguar nga ish BRSS-ja dhe më vonë Rusia me 1.4 milionë dollarë para të thata dhe diamante, siç tha prokurori i Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG