Ndërlidhjet

SHARMEL-SHEIK/ EGJIPT


Tre burra shtetesh arabe, presidentët e Egjiptit, Sirisë dhe trashëgimtari i Fronit Saudit,u takuan në Shqrm El- Sheik që të diskutojnë konfliktin izraelito palestinez, përkatësisht kërcënimet e një invadimi izraelit në Brezin e gazës.
XS
SM
MD
LG