Ndërlidhjet

NJU DELHI


Forca ushtarake të Indisë dhe Shteteve të Bashkuara i filluan stërvitjet më të mëdha të përbashkëta në 40 vitet e fundit.
Stërvitjet dy-javëshe zhvillohen në qytetin verior të Indisë Agra, 200 kilometra në jug të Nju Delhit.
XS
SM
MD
LG