Ndërlidhjet

BAGRAM/AFGANISTAN


Forcat e koalicionit kanë zbuluar sasi të reja armatimi në operacionin në vazhdim për ndjekjen e luftëtarëve talibanë dhe të al Kaidës.
Armatimi është gjetur në kompleksin e shpellave në Afganistanin lindor.
XS
SM
MD
LG