Ndërlidhjet

TEHERAN


4 persona e humbën jetën dhe një u plagos kur helikopteri i ministrisë iraniene të naftës u rrëzua në ujërat e Gjirit Persik.
Identitreti i viktimave nuk është bërë publik.
XS
SM
MD
LG