Ndërlidhjet

NJU DELHI


Mbi 50 njerëz kanë vdekur nga të nxehtit e madh që goditi ditët e fundit disa vise të Indisë dhe Pakistanit ku temperaturat kanë shënuar 48 gradë celzius, kurse meteorologët e atjeshëm thonë se të nxehtit nuk do të lëshojë edhe disa ditë.
XS
SM
MD
LG