Ndërlidhjet

MOSKË


Dy policë çeçenë të administratës pro-moskovite janë vrarë dhe disa dhjetra të tjerë janë plagosur në dy shpërthime të veçuara në afërsi të Groznit, kryeqytet i Çeçenisë.
XS
SM
MD
LG