Ndërlidhjet

REKJAVIK


Ministrat e jashtëm të NATO-s kanë nisur bisedimet dy ditore në kryeqytetin e Islandës, të cilat do të fokusohen në finalizimin e marrëveshjes për këshillin NATO-Rusi si dhe projektet për anëtarësim të kandidatëve të rinj, në samitin e Pragës, të muajit nëntor.
XS
SM
MD
LG