Ndërlidhjet

PODGORICË


Në Mal të Zi mbahen zgjedhjet vendore në 19 distrikte, kurse analistët thonë se votuesit do të zgjedhin midis partive pro-pavarësisë dhe partive të tjera që kërkojnë aleancën e vazhdueshme me Serbinë.
XS
SM
MD
LG