Ndërlidhjet

GJENEVË


Rreth 35 vende donatore nga takimi në Gjenevë premtuan afro 500 milionë dollarë për trajnimin e armatës kombëtare dhe policisë së Afganistanit dhe për demobilizimin e nja 100 mijë anëtarëve të grupeve paramilitare.
XS
SM
MD
LG