Ndërlidhjet

TEHERAN


Në kryeqytetin e Iranit ka filluar konferenca rajonale e Kombeve të Bashkuara për rindërtimin e Afganistanit.
Përveç ministrave të financave të Afganistanit, Pakistanit dhe Iranit, do të marrin pjesë edhe përfaqësues të institucioneve financiare ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG