Ndërlidhjet

SRINAGAR/INDI


4 ushtarë të Indisë dhe një militant janë vrarë kur një kamp ushtarak në Kashmir është sulmuar nga tre militantë të dyshuar të grupit Lashkar-e-Taiba.
Në sulmin me raketa-hedhës, mbetën të plagosur edhe 7 ushtarë tjerë të Indisë.
XS
SM
MD
LG