Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi pritet të takojë gjatë ditës sekretarin amerikan të shtetit, Colin Powell, duke filluar vizitën tre ditëshe në Shtetet e Bashkuara.
Kryeministri Rexhepi do të ketë takime edhe me zyrtarë të tjerë të administratës amerikane dhe përfaqësues të organizmave finansiare ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG