Ndërlidhjet

PARIS


Policia franceze thotë se zjarri që shkatërroi mbrëmë ambasadën izraelite në Paris ka qenë një problem elektriciteti dhe nuk ka prova të ketë qenë ndonjë sulm terrorist.
Policia tha se po vazhdoojnë hetimet për caktimin e shkaqeve të zajrrit , që pasoi një varg sulmesh kundër objekteve ebreje në Francë, muajve të fundit.
XS
SM
MD
LG