Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ/RUSI


Një zyrtar rus në administratën e Çeçenisë ka thënë se në harkun e fundit kohor atje janë vrarë 6 ushtarë rus.
Zyrtari ka thënë gjithashtu se në të njejtën kohë aviacioni dhe artileria ruse ka sulmuar pozicionet e kryengritësve në pes rajone të Çeçenisë.
XS
SM
MD
LG