Ndërlidhjet

PENGHU/TAJVAN


Ekipet shpëtimtare deri tani i kanë nxjerrë 90 kufoma pas rrëzimit në det të aeroplanit kinez në perëndim të Tajvanit.
Mendohet se askush nga 225 pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit të mos e ketë mbijetuar fatkeqësinë.
XS
SM
MD
LG