Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sasi të mëdha të përzierjes së ujit dhe akullit janë zbuluar nën sipërfaqen e planetit Mars.
Zbulimet i bëri anija kozmike Odiseu, kurse agjencia NASA pritet që brenda javës t’i bëjë publike detajet.
XS
SM
MD
LG