Ndërlidhjet

ROMË


I dërguari amerikan William Burns dhe shefi i CIA-s George Tenet, do të shkojnë në Lindjen e Mesme për t’u konsultuar me liderët izraelitë dhe palestinezë, tha sekretari i Shtetit Colin Powell.
Shtëpia e Bardhë do të vendosë për hapat e mëtejmë në Lindjen e Mesme pas raporteve të këtyre emisarëve, tha Powell.
XS
SM
MD
LG