Ndërlidhjet

BEOGRAD


Parlamenti federal jugosllav filloi debatin për Mrrëveshjen e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian që parasheh formimin e bashkësisë se re të quajtur “Serbia dhe Mali i Zi”.
XS
SM
MD
LG