Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e maqedonisë njofton se ka konfiskuar 200 kilogramë hashash dhe ka arrestuar 6 trafikantë të dyshuar të drogës duke hyrë me kamion nga Shqipëria në Maqedoni, tek vend-kalimi kufitar i Qafës së Thanës.
XS
SM
MD
LG