Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i UNMIK-ut, Michael Steiner dhe autoritetet e Beogradit kanë nënshkruar Marrëveshje për shtimin e bashkëpunimit midis policive të tyre dhe shërbimeve hekurudhore, duke thënë se ujditë do te bëjnë më të sigurtë dhe më të lehtë jetën e qytetarëve të rëndomtë.
XS
SM
MD
LG