Ndërlidhjet

NJU DELHI


Shtetet e Bashkuara, Britania, Gjermania dhe Zelanda e Re kanë kërkuar që shtetasit e tyre të largohen nga India për shkak të rrezikut të një konflikti të intensifikuar midis Indisë dhe Pakistanit.
XS
SM
MD
LG