Ndërlidhjet

SINGAPOR


Ndihmës sekretari amerikan i Mbrojtjes , Paul Wolfowitz ka thënë në konferencën rajonale të siguirisë në Singapor se do të ishte gabim të besohet se sulemt terroriste të 11 shtatorit në Shtetet e Bashkuara ishin më të rëndat apo të fundit të këtij lloji.
Wolfowitz ka takuar në ate konferencë edhe ministrin e Mbrojtjes së Indisë dhe i ka përsëritur planet e Shteteve të Bashkuara për shmangien e luftës me Pakistanin.
XS
SM
MD
LG