Ndërlidhjet

RAMALLAH


I dërguari i Bashkimit Evropian, Javier Solana takoi në Ramallah liderin Palestinez, Yasser Arafat që të diskutojë rrugët për rifillimin e bisedimeve paqësore midis izarelitëve dhe palestinezëve.
Solana do të takojë nesër edhe kyreministrin izraelit, Ariel Sharon.
XS
SM
MD
LG