Ndërlidhjet

SHKUP


Një aeroplan vëzhgimi pa ekipazh i NATO-s është rrëzuar dje në Maqedoni dhe ka rënë mbi një shtëpi, por nuk ka patur viktima sepse banorët e sajë janë ndodhur në katin përdhesë, njoftoi zëdhënësi, Cliff Craig.
“Jemi duke punuar që të vlerësojmë dhe riparojmë dëmet e shkaktuara shtëpisë” tha zëdhënësi, duke mos saktësuar vendin e ngjarjes.
XS
SM
MD
LG