Ndërlidhjet

KABUL


Një zyrtar i ministrisë së Jashtme afgane, ka kumtuar se udhëheqësi i qeverisë së përkohshme të vendit, Hamid Karzai, ka gjithë shanset dhe mbështetjen për t’u zgjedhur kryesues i administratës së ardhshme të Afganistanit.
XS
SM
MD
LG