Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld nesër niset nga Uashingtoni në një turne që do të përfshijë vizita rivalëve bërthamorë, Indisë dhe Pakistanit, Evropës dhe vende të Gjirit, njofton Pentagoni.
Ramsfeld tha se do të vizitojë Indinë dhe Pakistanin, por datat e kësaj pjese të turneut sikurse edhe ndalimi në Katar, Bahrein dhe Kuvajt akoma nuk janë fiksuar.
XS
SM
MD
LG