Ndërlidhjet

NIGATA/ULSAN/SAPORO


Në kuadër të Kampionatit botëror në futboll, Italia mundi Ekuadorin 2 me 0, Meksika Kroacinë 1 me 0 , kurse Brazili ka mundur Turqinë 2 me 1.
Zyrtarët e FIFA-s nuk janë të kënaqur, ndërkaq me numrin e biletave të shitura për ndeshjet e kampionatit dhe thanë se do të mbajnë mbledhje të posçme për këte çështje.
XS
SM
MD
LG