Ndërlidhjet

XHENIN


Tankset dhe trupat izraelite janë tërhequr nga qyteti Xhenin i Bregut Perëndimor, pas një mësymje të befasishme të provokuar nga raportet e rreme për prani të militantëve palestinezë.
XS
SM
MD
LG