Ndërlidhjet

ALMATI, KAZAKISTAN


16 vende pjesëmarrëse në samitin aziatik të sigurisë, përshtatën një marrëveshje përmes së cilës dënojnë terrorizmin në të gjitha format dhe manifestimet e tij si dhe zotohen të mos përkrahin lëvizjet separatiste.
XS
SM
MD
LG