Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Ramsfeld, nis sot një turne diplomatik në Evropë, Indi, Pakistan dhe Gjirin Persik.
Ramsfeld do të vizitojë Kuvajtin, Katarin dhe Bahreinin, ku do të diskutojë dhe cështjen e Irakut.
XS
SM
MD
LG