Ndërlidhjet

TETOVË


Ali Ahmeti u zgjodh kryetar i partisë së re politike në Maqedoni,që mban emrin Bashkimi Demokratik për Integrim. Kjo parti ka premtuar se do të punojë për shëndrrimin në realitet të Marrëveshjes paqësore të Ohrit dhe do të marrë pjesë në zgjedhjet e ardhëshme parlamentare.
XS
SM
MD
LG