Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush ka folur në linjë telefonike me liderët e Indisë dhe Pakistanit dhe u ka bërë thirrje që të dyve të zgjedhin diplomacinë sesa luftën për zgjidhjen e mosmarrveshjeve, njoftoi Shtëpia e Bardhë.
XS
SM
MD
LG