Ndërlidhjet

UASHINGTON


Qeveria e Shteteteve të Bashkuara dënoi bombardimin e sotëm vetëvrasës në Izrael, duke thënë se përgjegjësit janë armiqë të popullit palestinez sikurse dhe të izraelitëve.
XS
SM
MD
LG