Ndërlidhjet

HAMA/ SIRI


Siria ka kërkuar ndihmë urgjente ndërkombëtare për të ndihmuar viktimat nga kolapsi i djeshëm i një pende në veri të vendit që ka lënë të vdekur së paku 20 persona dhe dhe uji i saj ka përfshirë disa fshatra.
XS
SM
MD
LG