Ndërlidhjet

MADRID


Ministrat e jashtëm të Azisë dhe Bashkimit Evropian sot u fokusuan në tensionet e vazhdueshme midis Indisë dhe Pakistanit.
Në samitin Azi-Evropë të dyja vendeve iu bë thirrje për uljen e tensioneve.
XS
SM
MD
LG