Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi, ministri i Kulturës Behxhet Brajshori dhe përfaqësuesi i Kosovës në Paktin e Stabilitetit Besim Beqaj, sot udhëtuan për në Zvicër.
Kryeministri kosovar do të takohet me bashkatdhetarët për t’i diskutuar mundësitë për investimet e tyre në Kosovë.
Bajram Rexhepi të hënën do të takohet me ministrin e jashtëm të Zvicrës, Jozef Dajs.
XS
SM
MD
LG