Ndërlidhjet

TALIN


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld deklaroi se është i impresionuar nga përparimet që kanë bërë tre vendet Baltike në përgatitjet për anëtarësim në NATO.
Rumsfeld i bëri këto komente në kryeqytetin e Estonisë pas takimit me homologët e tij Nordikë dhe Baltikë.
XS
SM
MD
LG