Ndërlidhjet

MOSKË


Dy policë rusë dhe një ekspert për çmontimin e minave janë vrarë gjatë sulmeve të kryengritësve në Grozni dhe në distriktin Shelkovskaya në Çeçeni, njoftojnë mediat e Moskës.
Ministria e Brendëshme ruse thotë se katër sulmues janë plagosur dhe arrestuar.
XS
SM
MD
LG