Ndërlidhjet

MOSKË


Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara John Ashcroft sot pritet të arrijë në Moskë.
Bisedimet me zyrtarët e Rusisë do të fokusohen në bashkëpunimin ruso-amerikan në luftën kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar.
XS
SM
MD
LG