Ndërlidhjet

TEHERAN


Partia reformatore e Iranit e ka akuzuar presidentin Mohammad Khatami për dështime në zotimet e tij për reformat demokratike në vend.
Partia Islamike e Rinisë e quajti “të papranueshëm hendekun e krijuar ndërmjet pritjeve të elektoratit dhe arritjeve të qeverisë”.
XS
SM
MD
LG