Ndërlidhjet

MOSKË


Ministri i Drejtësisë së Shteteve të Bashkuara, John Ashcroft dhe kryeprokurori i përgjithshëm i Rusisë, Vladimir Ustinov biseduan në Moskë lidhur me përpjekjet për kontrollimin e terrorizmit ndërkombëtar.
Ashcroft do të bisedojë edhe me ministrin e Brendëshëm rus, Boris Grizlov.
XS
SM
MD
LG