Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i politikës së Jashtëme të Bashkimit Evropian, Javier Solana bisedon në Beograd me udhëheqien jugosllave lidhur me marrëveshjen e ndërmjetësuar nga BE-ja për raportet e ardhëshme midis Serbisë dhe Malit të Zi.
XS
SM
MD
LG