Ndërlidhjet

JAPONI/KOREA JUGORE


Në Kampionatin botëror në futboll, Shtetet e Bashkuara dhe Korea Jugore përfunduan ndeshjen me rezultat 1 me 1, sikurse edhe Belgjika dhe Tunizia që u ndanë baras, 1 me 1.
XS
SM
MD
LG