Ndërlidhjet

JOKOHAMA


Suedia dhe Anglia do t’i vazhdojnë garat në kampionatin botëror të futbollit pas ndeshjeve me skuadrat e Argjentinës dhe Nigerisë.
Suedia luajti baraz me Argjentinën, 1 me 1, kurse ndeshja midis Anglisë dhe Nigerisë përfundoi pa gola.
XS
SM
MD
LG